Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Hračky putují do výslechových místností krajské policie

 
foto
Speciální hračky předal radní pro oblast bezpečnosti a sociálních věcí Martin Klika krajskému řediteli policie Tomáši Landsfeldovi. Ty byly vyrobeny v rámci Programu prevence kriminality 2015. Celkem 1050 kusů hraček teď poputuje do výslechových místností policejních obvodů.
Tisková zpráva ze dne 10. listopadu 2015
 

 
 

„Hračky pro dětské oběti budou sloužit jak policii, tak jednotlivým odborům sociálních věcí ve městech a obcích při navázání prvotního kontaktu s dětmi, které se staly obětmi nebo svědky kriminálních činů nebo dopravních nehod,“ upřesnil při předávání radní pro oblast bezpečnosti a sociálních věcí Martin Klika. „Práce s dětským klientem je pro Policii České republiky specifická a netýká se pouze oblasti trestního řízení. Stane-li se dítě poškozeným nebo svědkem násilné trestné činnosti, je naší prioritou co nejméně dítě traumatizovat,“ řekl krajský ředitel policie Tomáš Landsfeld.


V rámci projektu „Hračky pro dětské oběti“ bylo vyrobeno 2100 kusů hraček. Více o projektu na http://www.kr-ustecky.cz/latkove-hracky-pomuzou-traumatizovanym-detem/d-1693741/p1=204698

foto

Vlevo radní pro oblast bezpečnosti a sociálních věcí Martin Klika, Jana Slámová z Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje, vpravo ředitel krajské policie Tomáš Landsfeld a vedoucí oddělení sociální práce Karel Giampaoli.


foto

                                                Celkem 1050 kusů hraček je vyrobeno pro Policii ČR v Ústeckém kraji.

foto

 


    

 


 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Flochová
Vytvořeno / změněno: 10.11.2015 / 10.11.2015 | Účinnost od-do: 10.11.2015-10.12.2015

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém